Szopka oczami dziecka

Dnia19.XII.2017r. w Muzeum Historii Miasta Przemyśla odbyło się otwarcie wystawy pokonkursowej „Szopka oczami dziecka „.

Na konkurs wpłynęło ponad 220 prac uczniów  z całego  województwa. Pięknie namalowane, narysowane przez dzieci szopki  zachwyciły jury. Organizatorzy zdecydowali się pokazać na  wystawie wszystkie prace, ponieważ stwierdzili, że  są one „pięknymi wizerunkami szopki  bożonarodzeniowej narysowane i widziane oczami i wyobraźnią dziecka”. Jury wyróżniło pracę naszej uczennicy  Natalii Frączek  ( kl. IIID) i zakwalifikowało na wystawę pokonkursową rysunki Leny  Kalinki (kl. IIID) oraz Jagody Wolańskiej  (kl. IIID).

Dziewczynkom serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

(Prace konkursowe w /w dzieci zostały wykonane pod kierunkiem mgr Grażyny Wieczorek).

Opracowała mgr G.Wieczorek