You are currently viewing Wizyta w Radiu Rzeszów

Wizyta w Radiu Rzeszów

18 marca 2018 r uczniowie klasy lllf – Martyna Lubas, Aleksandra Stafiej i  Olivier Tittinger z wychowawcą oraz  rodzicami odwiedzili Polskie Radio Rzeszów. Pani redaktor Maria Karnuga zaznajomiła uczniów ze specyfiką pracy radiowca oraz  z niecodziennymi sprzętami znajdującymi się w radiu. Dzieci miały okazję zobaczyć jak dziś wygląda praca dziennikarza radiowego przy realizacji audycji na żywo.  Dzieci wraz panią Marią Kornugą nagrali audycję radiową na temat Powitania wiosny. Zaprezentowali piękne wiersze oraz piosenkę pt. Maszeruje wiosna. Nagranie audycji radiowej na żywo stało się doskonałą okazją do poznania radia, sprawdzenia własnych możliwości. Wizyta dostarczyła uczniom wiele radości i przyjemności.

Opracowała: Jolanta Pięta