You are currently viewing XXXVI zlot z cyklu „Powitanie wiosny”

XXXVI zlot z cyklu „Powitanie wiosny”

18 marca młodzież z naszej szkoły wzięła udział w XXXVI zlocie z cyklu „Powitanie wiosny” organizowanym przez 32. Koło terenowe PTTK. Uczniowie mieli okazję poznać walory krajobrazowe i przyrodnicze Pogórza Strzyżowskiego, góry Chełm i jej okolic. Niestety zaplanowany 10 km marsz ze względu na porywisty wiatr i temperatury kojarzone bardziej ze środkiem zimy, a nie powitaniem wiosny musiał zostać nieco skrócony. Po zakończonym marszu uczestnicy marszu mogli przejechać się konno i zjeść ciepły posiłek w Siedlisku Janczar w Pstrągowej. Wszystkim uczestnikom gratulujemy wytrwałości. W dwudniowym zlocie uczestniczyło ponad 300 osób z Rzeszowa i okolic. Marsz zorganizowali p. R. Zabratyński i p. M. Świętoń.