You are currently viewing GIMNASTYKA DZIEWCZĄT – MISTRZOSTWA

GIMNASTYKA DZIEWCZĄT – MISTRZOSTWA

• Post category:Sport

MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO W GIMNASTYCE DZIEWCZĄT IGRZYSKA DZIECI ZARZECZE  19.03.2018r.

W poniedziałek 19 marca br. w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Zarzeczu k/Przeworska odbył się finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Gimnastyce Dziewcząt.

Zawody były  rozgrywane indywidualnie i drużynowo. Dziewczęta startowały w trzech  konkurencjach:  ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce, skok przez kozła.

Drużyna z naszej Szkoły w składzie: Daria Litwin (6a), Amelia Pałac (4f), Natalia Fus (4a), Maryla Ludwin (5d) oraz Weronika Rabska z (5c) –   zajęły 3 miejsce na 38 startujących drużyn z całego województwa podkarpackiego.  W konkurencjach indywidualnych pośród 155 uczestniczek imprezy Daria Litwin osiągnęła: 3 miejsce  w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce oraz 3 miejsce  za wielobój.  Weronika Rabska zajęła 8 miejsce w ćwiczeniach wolnych, Natalia Fus wywalczyła 12 miejsce w skoku przez kozła zaś Amelia Pałac uplasowała się na 13 miejscu w ćwiczeniach wolnych. Maryla Ludwin zajęła 24 miejsce w wieloboju. Drużyna SP 25 otrzymała puchar i dyplom oraz medale i dyplomy w punktacji indywidualnej.  Opiekunem drużyny była mgr Anna Dźwierzyńska.