„WIELKANOCNE DEKORACJE” – WYNIKI

• Post category:Konkursy

W dniu 26 marca  2018 roku dokonano oceny  prac zgłoszonych do VI edycji szkolnego konkursu plastycznego  „Wielkanocne Dekoracje”.   Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów, przyznając nagrody i wyróżnienia w dwóch obowiązujących kategoriach.

Kategoria – „WIELKANOCNY  STROIK   ŚWIĄTECZNY”

NAGRODA –   Elżbieta Dziedzic, uczennica kl. 1a,  SP 25 w Rzeszowie – (op. mgr Lidia Ludera)
NAGRODA –   Oliwier  Niemiec, uczeń kl. 1a,  SP 25 w Rzeszowie – (pod opieką mamy)
NAGRODA –   Jakub Kapusta, uczeń kl. 3e,  SP 25 w Rzeszowie – (pod opieką mamy)
WYRÓŻNIENIE –    Zuzanna Kapusta, uczennica  kl. 1e, SP 25 w Rzeszowie – (pod opieką mamy)
WYRÓŻNIENIE –    Patryk Rusznica, uczeń  kl. 1e, SP 25 w Rzeszowie –  (pod opieką mamy)
WYRÓŻNIENIE –    Amelia Dziura, uczennica kl. 2b, SP 25, MDK w Rzeszowie – (pod opieką mamy)

Kategoria – „OZDOBNE  JAJO  WIELKANOCNE”

NAGRODA –      Magdalena Prokop, uczennica kl. 1a – SP 25 w Rzeszowie  – (op. mgr Lidia Ludera)
NAGRODA –      Lena Miazio, uczennica kl. 1a – SP 25 w Rzeszowie  – (op. mgr Lidia Ludera)
NAGRODA –      Maja Scholz, uczennica kl. 3a SP 25 – MDK  w Rzeszowie  – (op. mgr Bogusława Wilk)
WYRÓŻNIENIE  – Danylo  Mytura,  uczeń kl. 1e – SP 25 w Rzeszowie  – (op. mgr  Iana Tarnavska)
WYRÓŻNIENIE  – Zuzanna Górska, uczennica kl.3a – SP 25 w Rzeszowie  – (op. mgr Marzena Karpińska)
WYRÓŻNIENIE – Karina Prędka, uczennica kl. 3c, SP 25 w Rzeszowie  –  (pod opieką mamy)
Uroczyste podsumowanie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się 28 marca 2018 r.
(godz. 10:00) w Świetlicy Szkoły Podstawowej Nr 25 w Rzeszowie.

Komisja Konkursowa:
mgr Dorota  Sroczyńska