You are currently viewing Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach

Pielgrzymka do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach

Uczniowie Szkolnego Koła Caritas przy Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie uczestniczyli w XV Pielgrzymce do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Krakowie-Łagiewnikach, która miała miejsce 14 kwietnia 2018 r. na zakończenie „Tygodnia Miłosierdzia”. Pielgrzymce z Rzeszowa przewodniczył ks. Stanisław Słowik, Dyrektor Caritas Diecezji Rzeszowskiej.

Młodzież wzięła udział we Mszy św. pod przewodnictwem J.E. Księdza Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego, metropolity krakowskiego oraz w Koronce Miłosierdzia Bożego w Sanktuarium Jana Pawła II. Homilię wygłosił ks. bp Wiesław Szlachetka z Gdańska, Przewodniczący Komisji Charytatywnej Konferencji Episkopatu Polski.  Mszę św. poprzedziła konferencja na temat Hanny Chrzanowskiej oraz pantomima o cudzie, jaki został zatwierdzony do beatyfikacji.

Grażyna Gajownik-Jakubek – opiekun SKC przy SP 25