You are currently viewing Zwycięstwo w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Zwycięstwo w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych

Zwycięstwo w Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”

9 maja 2018 r. szkolna grupa teatralna „Żuczek”  zdobyła I miejsce w IX Powiatowym Przeglądzie Małych Form Teatralnych „Porozmawiajmy o uzależnieniach”. Konkurs zorganizowała Wojewódzka  Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie.

Grupa zaprezentowała przedstawienie pt. „Mój sekret”. Zgodnie z regulaminem na scenie wystąpiło sześcioro uczniów: Anna Górak, Urszula Mnich, Aleksandra Rułka, Julianna Żyracka, Milan Mięsowicz oraz Jakub Michałowski. Opiekunem grupy jest p. Dagmara Mazur.

Zwycięstwo w etapie powiatowym dało przepustkę do udziały w etapie wojewódzkim. Z pewnością „Żuczek” zaprezentuje się tam bardzo dobrze.

Opracowała Dagmara Mazur