You are currently viewing Projekt Bakcyl.

Projekt Bakcyl.

Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie realizuje projekt Bakcyl. Umożliwia on przekazanie uczniom wiedzy praktycznej z zakresu finansów. W szkole odbyły się spotkania z wolontariuszami bankowymi, którzy przeprowadzili lekcje z młodzieżą.

27 lutego 2018 r. w klasach 7b i 3gb , został zrealizowany temat: Twoje pieniądze. Lekcje poprowadził pan Grzegorz Wojcieszek. Zarządzanie pieniędzmi dotyczy każdego z nas. Umiejętność odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi nabiera znaczenia już w wieku dorastania, a staje się  bardzo ważna w momencie opuszczania szkoły. Uczniowie zostali wprowadzeni w świat codziennych finansów.

25 .05.2018 r. odbyły się kolejne spotkania w klasach 3gb i 3gd na temat „Pożyczaj z głową”. Celem lekcji było pokazanie uczniom, jak we właściwy sposób korzystać z kredytów. Zajęcia prowadziła pani Martyna Baran.

Szkolnym koordynatorem projektu Bakcyl jest pani Monika Skiba.