You are currently viewing Wojewódzkie Międzyszkolne Zawody Dziewcząt i Chłopców z Pływania

Wojewódzkie Międzyszkolne Zawody Dziewcząt i Chłopców z Pływania

• Post category:Sport

Igrzyska Dzieci
Wojewódzkie Międzyszkolne Zawody Dziewcząt i Chłopców z Pływania
28.05.2018r. Krosno

28 maja 2018 roku w Krośnie odbyły się finały wojewódzkie z pływania, do których zakwalifikowali się uczniowie naszej szkoły. Wywalczyli sobie ten udział zajmując w półfinałach wojewódzkich I miejsce – dziewczęta, II miejsce chłopcy. Organizatorem tych zawodów był Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Opiekunami zawodników byli mgr Beata Kudlek, mgr Sebastian Sondej.
XII miejsce sztafety 6 x 25m stylem dowolnym dziewcząt J. Paśko 6b, Z. Pawełek 5d, O. Nowińska 5a, M. Klich 5b, M. Szablewska 4c, A. Woźny 4c, A. Rejman 6a.
II miejsce 50m stylem dowolnym – J. Paśko 6b
VII miejsce sztafety 6 x 25m stylem dowolnym chłopców S. Tasior 7d, J. Tasior 5a, K. Kułak 5a, M. Szczęch 6b, K. Makara 6c, J. Przybyszewski 6c, B. Klaczkowski 4b.
I miejsce 50m stylem klasycznym S. Tasior 7d
II miejsce 50m stylem klasycznym M. Szczęch 6b