You are currently viewing 100 pocztówek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

100 pocztówek na 100-lecie Odzyskania Niepodległości

Uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w akcji pisania kartek pocztowych do różnych placówek oświatowych w Polsce, z życzeniami z okazji 100-lecia Niepodległości. Wysłano ponad 100 pocztówek napisanych własnoręcznie, często ozdobionych  małymi rysunkami. Kilka z nich, dzięki pani Barbarze Płodzień dotarło do USA. Odzew był natychmiastowy. Otrzymaliśmy wiele widokówek z pięknymi życzeniami, gratulacjami i pozdrowieniami z Polski i Ameryki. Akcja dała wszystkim wiele radości, a obecnie nadal niecierpliwie oczekujemy na kolejne pocztówki, które będą umieszczane na tablicy obok stołówki. W akcję włączył się Samorząd klas starszych z panią Joanną Dworak oraz nauczyciele i uczniowie klas drugich i trzecich.

Opiekun akcji- Małgorzata Niedziółka

Na zdjęciach uczniowie klasy 2a