You are currently viewing Obóz zimowy Krynica 2019

Obóz zimowy Krynica 2019

Sprawozdanie Obóz zimowy 2019

W dniach od 16 do 22 lutego 2019 odbył się trzeci Obóz zimowo sportowy w Krynicy Zdroju. Uczniowie naszej szkoły nie tylko codziennie doskonalili jazdę na nartach ale także uczestniczyli w zajęciach na sztucznym lodowisku w Krynicy, doskonalili grę w Unihokeja i grali w Tenisa stołowego.
W tym roku drugi raz udało się nam instruktorom osiągnąć wielki sukces w nauczeniu jazdy na nartach grupy najmłodszej ( grupy I ). Grupa nauczyła się pod przewodnictwem Pana Doktora Janusza Zielińskiego zjeżdżać samoczynnie bez pomocy z samej góry w jeździe pół pługiem z dostawieniem narty równolegle do stoku. Grupa 2 wraz z Panem Michałem Kanikiem uczyła się jazdy na krawędziach wraz z doskonaleniem, grupa 3 i 4 z panem Sebastianem Sondejem i z Panem Pawłem Iwaszkiem doskonalili jazdę na krawędziach i jazdę carvingową. Wszyscy uczestnicy obozu zimowego codziennie uczestniczyli w wielu zajęciach sportowych i nie tylko. Kadra zorganizowała wszystkim uczestnikom w połowie obozu super biesiadę wraz z ogniskiem i góralską muzyką- było naprawdę wesoło. Uczniowie na zakończenie obozu zostali odznaczeni dyplomami i medalami za ukończenie szkolenia z narciarstwa zjazdowego.

Instruktorami na Obozie Zimowym byli:
Pan mgr Sebastian Sondej
Pan Dr Janusz Zieliński
Pan mgr Paweł Iwaszek
Pan mgr Michał Kanik
Pani mgr Magdalena Kanik
Pani Klaudia Mocha

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom w tak wspaniałym obozie a także całej Kadrze wychowawczej i zapraszamy na obóz letni.
Zapraszamy do oglądnięcia galerii zdjęć z Obozu Krynica 2019.