You are currently viewing DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

DZIEŃ PATRONA SZKOŁY

22 maja obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Patrona.  Nasze świętowanie rozpoczęliśmy od Mszy Świętej, którą odprawił ks. Henryk Wojtyło w intencji całej społeczności Szkoły Podstawowej Nr 25 w Rzeszowie.  Dziękując za tak wielkiego patrona, jakim jest  Kardynał Stefan Wyszyński, modliliśmy się, aby był dla nas wzorem do naśladowania i o jego szybką beatyfikację.

Nie zabrakło również montażu słowno-muzycznego, w formie wierszy i piosenek związanych  z Kardynałem Wyszyńskim, który przedstawiły klasy:  1d, 2a i 8c.

Po powrocie do szkoły uczniowie  mogli przypomnieć sobie życie i nauczanie naszego patrona poprzez liczne pogadanki, prezentacje, filmy oraz przesłania do dzieci i młodzieży umieszczone na drzwiach sal  lekcyjnych.

Dzień Patrona przygotowały:   mgr  Jolanta Garbaczewska,  mgr  Małgorzata  Garlak – Niedziółka,  mgr Alicja Miś.

mgr Alicja Miś