You are currently viewing Zajęcia  w ramach Ogólnopolskiego Programu „Lekkoatletyka dla każdego” w 1e

Zajęcia w ramach Ogólnopolskiego Programu „Lekkoatletyka dla każdego” w 1e

W dniu 3 czerwca 2019, klasa 1e uczestniczyła w zajęciach sportowych w ramach Ogólnopolskiego Programu „Lekkoatletyka dla każdego”. Trenerem była pani Katarzyna Tittinger, która od lat jest koordynatorem programu. Przed rozpoczęciem ćwiczeń dzieci posiadły garść informacji o konkurencjach lekkoatletycznych i poznały najsławniejszych polskich lekkoatletów. Po części teoretycznej nastąpił trening. Uczniowie z zapałem wykonywali wszystkie zaproponowane ćwiczenia. Na koniec otrzymali medale i pamiątkowe dyplomy. Serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie Tittinger za rozwijanie wśród uczniów umiejętności sportowych i krzewienie ducha sportu.

Opracowała wychowawczyni 1e
Agnieszka Lewieniec