You are currently viewing Mamy zasady – 3c segreguje odpady! Segreguję, bo warto!

Mamy zasady – 3c segreguje odpady! Segreguję, bo warto!

W dniu 22 października 2019 r. uczniowie klasy 3c wzięli udział w zajęciach w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej „Segreguję, bo warto” realizowanej przez Urząd Miasta oraz Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie. Podczas zajęć prowadzonych przez panią Kasię Ruszałę ze Stowarzyszenia „Ekoskop” uczniowie przypomnieli sobie zasady właściwej segregacji oraz dlaczego i jak należy segregować i selektywnie zbierać makulaturę oraz plastiki. Udział w zajęciach sprawił uczniom dużo radości i mam nadzieję, że w przyszłości wszyscy z naszej klasy będą właściwie segregować odpady!
Dziękujemy Pani Kasi – cudownej Osobie, która pogłębiła znajomość zasad segregacji odpadów.

Opracowała – Jadwiga Kawa