You are currently viewing Wyniki konkursu fotograficznego „Z książką Ci do twarzy”

Wyniki konkursu fotograficznego „Z książką Ci do twarzy”

Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych brzmi: „Z książką Ci do twarzy”. Taki tytuł miał także konkurs fotograficzny, zorganizowany przez bibliotekę szkolną. Zadaniem uczestników było wykonanie fotografii osoby biorącej udział w konkursie oraz książki/książek, półki lub regału z książkami. Komisja konkursowa w składzie: Anna Domin, Dagmara Mazur i Lidia Ludera miała nie lada wyzwanie, by spośród wszystkich pięknych prac wybrać zwycięzców konkursu. Prace oceniane były w dwóch kategoriach: klasy 1-3 i klasy 4-8. Z radością ogłaszamy wyniki konkursu:

Kategoria: klasy 1-3
miejsce I – Lena Mazur, 3e
miejsce II – Franciszek Sumara, 3e
miejsce III – Zuzanna Dłubek, 3e oraz Szymon Papciak, 2c
Wyróżnienie: Emilia Prasoł, 2c

Kategoria: klasy 4-8
miejsce I – Emilia Czeluśniak, 6c
miejsce II – Aleksandra Stafiej, 6f
miejsce III – Jan Pilch, 4c
Wyróżnienia:
Zuzanna Kapusta, 4e
Michał Mularski, 4a
Małgorzata Pilch, 4c
Milena Papciak, 6d
Zofia Prasoł, 4c

SERDECZNIE GRATULUJEMY WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM I UCZESTNIKOM KONKURSU!
Uczniowie, którzy zdobyli I, II i III miejsca zostaną nagrodzeni książkami i dyplomami, zaś osoby wyróżnione dostaną dyplomy. Wszystkie nagrody zostaną przekazane w następnym tygodniu wychowawcom nagrodzonych uczniów.

Galeria nagrodzonych i wyróżnionych fotografii:

Opracowała Anna Domin