You are currently viewing Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś!

Zaśpiewajmy kolędę Jezusowi dziś!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy 2c, pod kierunkiem Wychowawczyni Agnieszki Lewieniec, przygotowali Apel dla całej Społeczności Szkolnej. Były to tradycyjne Jasełka, opowiadające historię narodzin Jezusa Chrystusa. W piątek, 17 grudnia 2021 r. wystąpili dla Dyrekcji, Nauczycieli i  Uczniów naszej szkoły, a po południu dla Rodziców i Rodzeństwa. Po występie pełnym wzruszeń i wspólnego kolędowania, otrzymali zasłużone, gromkie brawa. Duże podziękowania należą się Rodzicom, którzy zadbali o piękne kostiumy i rekwizyty, a także Pani Katarzynie Olesiewicz, która współtworzyła klimatyczną scenografię.
Wszystkim, czytającym te słowa – życzymy na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok – Zdrowia, radości i wszelkiej pomyślności!

Opracowała: Agnieszka Lewieniec
Fotorelacja: Agnieszka Smolak