GRONO PEDAGOGICZNE – rok szkolny 2021/2022

Dyrektor
mgr Bożena Zięba

Wicedyrektor
mgr Elżbieta Gwardecka
mgr Elżbieta Pietrusiak

Edukacja wczesnoszkolna
mgr Jolanta Bojda
mgr Agata Długosz
mgr Jolanta Garbaczewska
mgr Małgorzata Garlak-Niedziółka
mgr Agnieszka Lewieniec
mgr Magdalena Linek
mgr Anna Niemiec
mgr Grzegorz Nykiel
mgr Małgorzata Ożyło
mgr Jolanta Pięta
mgr Magdalena Rojek
mgr Agnieszka Smolak
mgr Ewa Tobijasz
mgr Katarzyna Warchoł
mgr Małgorzata Woś

Pedagog
mgr Wioletta Bajda
mgr Elżbieta Ozga

Religia

ks. mgr Dominik Leniart
mgr Alicja Miś
ks. mgr Krzysztof Moszyński
mgr Katarzyna Mucha

Język polski

mgr Urszula Klimas
mgr Beata Kuczek
dr Barbara Maria Płodzień
mgr Stanisław Skiba
mgr Danuta Twaróg
mgr Marta Uchman
mgr Małgorzata Wanat

Język angielski
mgr Anna Bacikmgr Anna Hadała
mgr Kamila Lew
mgr Elżbieta Pietrusiak
mgr Joanna Rachańska
mgr Anna Rak
mgr Mirosława Rzyhak

Język hiszpański
mgr Agata Zabratyńska

Język niemiecki
mgr Agnieszka Feliks

Historia
mgr Małgorzata Baran
mgr Bogusława Drzał
mgr Monika Skiba

Wiedza o społeczeństwie
mgr Bogusława Drzał
mgr Monika Skiba

Przyroda

mgr Bożena Zięba
mgr Anna Pasieka

Geografia

mgr Jadwiga Dąbrowska
mgr Renata Popek

Biologia

mgr Małgorzata Mazurkiewicz
mgr Anna Pasieka

Chemia

mgr Joanna Dworak
mgr Anna Pasieka

Fizyka

mgr Grażyna Gajownik-Jakubek

Matematyka

mgr Beata Baran
mgr Elżbieta Gwardecka
mgr Małgorzata Łopatka
mgr Edyta Pisulak
mgr Małgorzata Pyziak

Informatyka

mgr Rafał Kochański
mgr Mariusz Rosiak

Technika

mgr Justyna Roj-Hass

Muzyka

mgr Wojciech Jakubiec
mgr Robert Walawender

Plastyka

mgr Wojciech Trzyna

Pedagogika lecznicza
mgr Agnieszka Szara-Kłeczek

Wychowanie fizyczne

mgr Ryszard Baran
mgr Marzena Ciupak
mgr Anna Dźwierzyńska
mgr Beata Kudlek
mgr Janusz Lis
mgr Zbigniew Rak
mgr Justyna Roj-Hass
mgr Katarzyna Rogala
mgr Sebastian Sondej

Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Tomasz Samagalski

Doradztwo zawodowe
mgr Justyna Roj-Hass

Wychowanie do życia w rodzinie
mgr Marcin Stojecki

Świetlica

mgr Anna Brożyna
mgr Agnieszka Feliks
mgr Lidia Ludera
mgr Ewa Mocha
mgr Monika Obrzód
mgr Ewa Rogozińska
mgr Stanisław Stanio
mgr Dorota Sroczyńska
mgr Bożena Szafrańska
mgr Robert Walawender
mgr Kamil Warzocha

Biblioteka
mgr Dagmara Mazur
mgr Sylwia Rosiak