Szanowni Państwo!

Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie w ramach podpisanego porozumienia serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji wykładów i warsztatów prowadzonych przez pracowników naukowych Uniwersytetu Rzeszowskiego dla nauczycieli rzeszowskich szkół i przedszkoli, studentów kierunków pedagogicznych i rodziców uczniów. Prowadzone od 2014 roku wykłady cieszą się dużym zainteresowaniem i uczestniczyło w nich już wielu nauczycieli poszerzając swoją wiedzę i doskonaląc umiejętności. Na zakończenie cyklu zajęć uczestnicy otrzymują stosowne zaświadczenie. W bieżącym roku szkolnym 2018/2019 pierwsze spotkanie odbędzie się w dniu 21 listopada 2018 r. o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie (35-508 Rzeszów, ul. Starzyńskiego 17).

Uprzejmie prosimy o zapoznanie nauczycieli z Państwa szkoły/przedszkola z ofertą zajęć.

Zapraszamy do udziału w zajęciach i jednocześnie prosimy o potwierdzanie swojej obecności w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie (tel: 17 748 35 60)

Z poważaniem,

mgr Bożena Zięba – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie
dr Alicja Kubik – koordynator projektu z ramienia Uniwersytetu Rzeszowskiego mgr Anna Hadała – koordynator projektu z ramienia Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie