NASI LAUREACI KONKURSÓW W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY – „JESIEŃ
W OBIEKTYWIE”:

ELŻBIETA DZIEDZIC  UCZENNICA KL. I A – NAGRODA

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY –

 „MÓJ PRZYJACIEL MIŚ – BOHATER Z ULUBIONEJ BAJKI”:

JAKUB SUROWIEC UCZEŃ KL. III E – NAGRODA

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY –

„JESIENNY BUKIET – CZARY JESIENI”:

WERONIKA KUDYBA UCZENNICA KL. I C – NAGRODA

EMILIA LIS UCZENNICA KL. III A – NAGRODA

NATALIA FRĄCZEK UCZENNICA KL. III D – WYRÓŻNIENIE

X EDYCJA MIEJSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO – „BEZPIECZNA DROGA DO PRZEDZSZKOLA I SZKOŁY”:

ZUZANNA KALANDYK UCZENNICA KL. III D – III NAGRODA

NATALIA FRĄCZEK UCZENNICA KL. III D – WYRÓŻNIENIE

KONKURS PLASTYCZNY DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH ( KLASY I- III ) – „MÓJ EKOLOGICZNY ŚWIAT. OWOCE I WARZYWA TO ZDROWIE”:

LENA KALINKA UCZENNICA KL. III D – NAGRODA

JUBILEUSZOWA X EDYCJA MIĘDZYSWIETLICOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO O TEMATYCE BOŻONARODZENIOWEJ – „ŚWIĄTECZNE CHWILE ZAMKNIĘTE W RAMCE” :

NADIA TOBIASZ UCZENNICA KL. III D – NAGRODA

IX MIĘDZYSZKOLNY KONKURS DZIECIĄCEJ TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ – „ BOMBKA BOŻONARODZENIOWA”:

MALINA HUS UCZENNICA KL. I E – NAGRODA

MILENA WOJNICKA UCZENNICA KL.I A – WYRÓŻNIENIE

II MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY – „ POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA”:

NATALIA KOBOSZ UCZENNICA KL. III A – NAGRODA

ALEKSANDRA DWULAT UCZENNICA KL. IV A – NAGRODA

ZUZANNA KALANDYK UCZENNICA KL. III D – WYRÓŻNIENIE

KONKURS PLASTYCZNY RYSUNKOWY – „ SZOPKA OCZAMI DZIECKA”:

NATALIA FRĄCZEK UCZENNICA KL. III D – WYRÓŻNIENIE

IV MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS PLASTYCZNY –„NAMALUJ ULUBIONĄ KOLĘDĘ”:

NIKOLA FILIP UCZENNICA KL. I B – WYRÓŻNIENIE

JAGODA WOLAŃSKA UCZENNICA KL. III D – WYRÓŻNIENIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY 2018 – „ ANIOŁ STRÓŻ”:

ANTONINA SAJÓR UCZENNICA KL.II B – NAGRODA

DOMINIKA WÓJCIK UCZENNICA KL. III A – NAGRODA

IGOR JÓŹWIK UCZEŃ KL. III E – NAGRODA

GABRIELA KOŁACZ UCZENNICA KL. I A – WYRÓŻNIENIE

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY- POCZTÓWKA

Z RZESZOWA pod hasłem „POKAŻ NAM WSPÓŁCZESNY RZESZÓW”:

ANTONINA SAJÓR UCZENNICA KL. II B – NAGRODA

JULIA ŻELAZOWSKA UCZENNICA KL. II B – NAGRODA

NADIA TOBIASZ UCZENNICA KL. III D – NAGRODA

ZUZANNA KAPUSTA UCZENNICA KL. I E – WYRÓŻNIENIE

Zamknij