„Latawce, słuchawce, wiatr” – to myśl przewodnią IX Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego zorganizowanego przez SP nr 16 w Rzeszowie. Uczestnicy konkursu musieli wykonać oryginalny latawiec o tematyce jesiennej. Dzieci konstruując swoje prace, doskonaliły zdolności manualne,a przez swoje kreatywne ujęcie tematu, rozbudzały wyobraźnię. W tym konkursie nagrodę otrzymała Amelia Ostrowska z kl. IIc, natomiast wyróżnienie przypadło Paulinie Pyznar z kl. IIIa. Gratulujemy!!!

Uczennice otrzymały ciekawe podarunki, które również ucieszyły opiekunów: M. Karpińską i L.Luderę, pod opieką których zostały wykonane prace na konkurs.

Prace wysłane na konkurs pt.”Przyroda jesienią” wykonane pod opieką M.Karpinskiej