You are currently viewing Olimpiada kreatywności

Olimpiada kreatywności

Na początku października czterech nauczycieli z naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu przygotowującym trenerów do prowadzenia drużyn mogących wziąć udział w międzynarodowym projekcie rozwijającym kreatywność myślenia i działania. Certyfikat potwierdzający uprawnienia trenera programu „Destination Imagination” uzyskały panie: Joanna Dworak, Anna Hadała, Agnieszka Smolak i Katarzyna Warchoł. Pod koniec października 2017 r. regularne spotkania rozpoczęła grupa siedmiu uczniów naszej szkoły, która pod nazwą ResHeroes25 przygotowuje się do udziału w XIII Międzynarodowej Olimpiadzie Kreatywności we Wrocławiu. W skład drużyny wchodzą: Wiktoria Brzewska (6a), Małgorzata Górak (6a), Ewa Kolarz (6a), Jakub Hodyr (6a), Michał Krysa (6a), Anna Górak (7c), Wiktoria Mularska (7c). drużyna pracuje pod opieką dwóch trenerów: p. Anny Hadały i p. Katarzyny Warchoł. Wkrótce wyruszają do Wrocławia, by zaprezentować swoje pomysły podczas Olimpiady Kreatywności, w której weźmie udział ponad 260 drużyn z Polski i świata. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji przybliżającej projekt „Destination Imagination” oraz zdjęć pokazujących pracę naszego szkolnego zespołu.

Prezentacja

Opracowała: Anna Hadała