You are currently viewing Szkolny Piknik Rodzinny

Szkolny Piknik Rodzinny

23 maja 2018 r. odbył się szkolny piknik rodzinny pod hasłem „Budujemy osiedlową wspólnotę”, w którym uczestniczyli uczniowie z całymi rodzinami. Na dzieci czekało wiele atrakcji, m. in. zabawy integracyjne, edukacyjne, ruchowe i artystyczne. Podczas występów na sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje talenty taneczne i akrobatyczne. Odbyły się konkursy wiedzy, językowe, sprawnościowe, plastyczne, wokalne oraz zawody sportowe, m.in. bieg o Puchar Dyrektora Szkoły oraz mecz piłki nożnej dzieci kontra rodzice. Uczniowie wzięli udział w pokazie sprzętu wojskowego, przygotowanym przez Rejonowe Warsztaty Techniczne w Rzeszowie, a nawet mogli wejść do samochodu wojskowego, by poczuć się przez chwilę jak prawdziwy żołnierz. Dla tych, którzy lubią zabawy ruchowe czekały trampoliny i zjeżdżalnie. Każdy, kto po wysiłku fizycznym i psychicznym nieco zgłodniał, mógł skosztować przysmaków z piknikowego bufetu. Pomimo grymaśnej pogody, piknik okazał się sukcesem – licznie zgromadzeni uczniowie z rodzicami, rodzeństwem czy dziadkami chętnie uczestniczyli w przygotowanych konkursach i atrakcjach. Wierzymy, że wspólnie spędzony czas zintegrował osiedlową wspólnotę oraz przyniósł wszystkim wiele radości.

Opr. i zdjęcia Anna Domin