You are currently viewing Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej

Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej

Nasza  szkoła już kolejny raz przystąpiła do wspólnego bicia rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób. Zaprosili nas do tego: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy i Centrum Medyczne Medyk. Bicie rekordu miało miejsce w Europejskim Dniu Przywracania Czynności Serca to jest 16 października br. Rozpoczęło się o godzinie 12:00 i trwało do 12:35.  W akcji tej brali udział członkowie Klubu „Bezpiecznie i zdrowo”. Byli to uczniowie klas: IVd, VIIa, VIId, VIIIc i IIIb – gimnazjum. Razem  13 uczniów i opiekun pani Jolanta Garbaczewska. Każdy z uczestników wykonał 10 resuscytacji Krążeniowo – oddechowej. Daje to imponujący wynik. Gratulujemy!

Opracowała: Jolanta Garbaczewska