You are currently viewing Rozstrzygnięcia wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej

Rozstrzygnięcia wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej

Stowarzyszenie Producentów Żywności Ekologicznej EKO DAR, Szkoła Podstawowa nr 25 w Rzeszowie oraz Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Rzeszowie mają zaszczyt poinformować, że dokonano rozstrzygnięcia czterech wojewódzkich konkursów plastycznych o tematyce ekologicznej. Konkursy były adresowane do dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych („Mały ekolog. Ekologiczna gwiazdka”), do dzieci z klas 1-3 szkół podstawowych („Mój ekologiczny świat. Ekologiczna gwiazdka”), do dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych („Zdrowy styl życia. Ekologiczna gwiazdka”) oraz do uczniów klas VII VIII szkół podstawowych i klas III gimnazjów województwa podkarpackiego. Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom konkursów za piękne i pomysłowe prace. Jednocześnie zapraszamy laureatów i nauczycieli opiekunów na uroczyste wręczenie nagród i dyplomów, które odbędzie się w dniu 7 grudnia 2018 r. o godz. 10.00 (przedszkola i klasy I-III) oraz o godz. 12.00 (klasy IV – VIII i III gimnazjum) w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa podczas XII edycji Międzynarodowych Targów Produktów i Żywności Wysokiej Jakości EKOGALA 2018.

Protokoły rozstrzygnięcia konkursów:

„Jestem eko. Ekologiczna gwiazdka”

„Mały ekolog. Ekologiczna gwiazdka”

„Mój ekologiczny świat. Ekologiczna gwiazdka”

„Zdrowy styl życia. Ekologiczna gwiazdka”

Serdecznie zapraszamy!
Bożena Zięba – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie