You are currently viewing PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLNEGO KOŁA PTTK W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

PODSUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI SZKOLNEGO KOŁA PTTK W I PÓŁROCZU ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

  • Post category:Aktualności

Szkolne Koło PTTK w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie, przy współpracy z Oddziałem PTTK w Rzeszowie, zorganizowało w I półroczu roku szkolnego 2018/2019 dwa rajdy:

– pieszo-rowerowy w ramach V Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej,
– pieszy w ramach Jesiennych Drużynowych Marszów na Orientację – Górno 2018.

Pierwszy rajd odbył się 29 września 2018 roku w okolicach malowniczych terenów rezerwatu przyrody „Bór” oraz ścieżki edukacyjno-przyrodniczej „Dymarka” i wzięło w nim udział 19 uczniów, w tym 11 piechurów oraz 8 rowerzystów pod opieką 3 nauczycieli – pani Małgorzaty Mazurkiewicz, pana Sebastiana Sondeja oraz pana Rafała Zabratyńskiego.

Natomiast drugi rajd miał miejsce 27 października 2018 roku w okolicach Górna i uczestniczyło w nim 11 dwuosobowych uczniowskich drużyn pod opieką 3 nauczycieli – pani Małgorzaty Pyziak, pani Małgorzaty Mazurkiewicz oraz pana Rafała Zabratyńskiego.

I miejsce w Jesiennych Drużynowych Marszach na Orientację – Górno 2018 zdobyła jedna z drużyn z naszej szkoły – dwóch uczniów z klasy 7c. Chłopcy przeszli całą trasę bezbłędnie, znajdując wszystkie wymagane punkty kontrolne w wyznaczonym limicie czasowym. Ponadto inne drużyny również z naszej szkoły zdobyły III, IV i V miejsce. Gratulujemy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z naszej szkoły do brania udziału w nadchodzących imprezach turystycznych w II półroczu roku szkolnego 2018/2019. Do zobaczenia na szlaku!