You are currently viewing Sukces szkolnych drużyn czytelniczych w powiatowym etapie konkursu „Wielka Liga Czytelników”
SAMSUNG CAMERA PICTURES

28 lutego w Pedagogicznej Bibliotece Wojewódzkiej w Rzeszowie odbył się finał drugiego etapu IV Ogólnopolskiego Konkursu „Wielka Liga Czytelników”, w którym wzięły udział dwie zwycięskie drużyny ze szkolnego etapu konkursu.

Z wielką radością i dumą informujemy, że w kategorii klas 1-4 nasza szkolna drużyna w składzie: Anna Skoczylas z kl. 2b, Milena Papciak z kl. 4d i Michał Czapiga z kl. 4b wywalczyła 1 miejsce i tytuł Mistrza Powiatu, zaś drużyna w kategorii klas 5-8 w składzie: Aleksandra Rejman z kl. 7a i Jagoda Dziobak z kl. 5b. zajęła 2 miejsce. Gratulujemy wszystkim uczestnikom tak wspaniałych wyników!

W województwie podkarpackim zawody czytelnicze o tytuł Mistrza Powiatu rozegrały się w 18 powiatach. W Rzeszowie do testu przystąpiło 61 uczniów, reprezentujących 15 szkół (14 drużyn w kategorii klas 1-4 i 11 w kategorii 5-8). Kolejny etap – wojewódzki, do którego zakwalifikowała się nasza zwycięska trójka z kategorii klas 1-4 odbędzie się 28 marca. Prosimy o wsparcie dla naszych Mistrzów Powiatowych – trzymajcie kciuki!

Koordynatorki szkolnego etapu konkursu
Anna Domin i Dagmara Mazur