You are currently viewing IGRZYSKA DZIECI ZARZECZE  25.03.2019r.

IGRZYSKA DZIECI ZARZECZE 25.03.2019r.

W poniedziałek 25 marca br. w hali Gminnego Ośrodka Sportu w Zarzeczu k/Przeworska odbył się X Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Gimnastyce Dziewcząt.

Zawody były rozgrywane indywidualnie i drużynowo. Dziewczęta startowały w trzech  konkurencjach:  ćwiczenia wolne, ćwiczenia równoważne na ławeczce, skok przez kozła.

Drużyna z naszej Szkoły w składzie: Amelia Pałac (5f), Maryla Ludwin (6d), Natalia Fus (5a), Weronika Rabska (5c) oraz Amelia Burda (5a) –  zajęła 4 miejsce z wynikiem 83,0 pkt w klasyfikacji drużynowej szkół w kategorii dziewcząt, na 43 startujące drużyny z województwa podkarpackiego.

W konkurencjach indywidualnych i wieloboju gimnastycznym, pośród 177 uczestniczek imprezy nasze gimnastyczki osiągnęły wyniki:

1 miejsce zdobyła Natalia Fus  w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce z oceną – 9,8
2 miejsce zdobyła Amelia Pałac w ćwiczeniach równoważnych na ławeczce z oceną – 9,6
4 miejsce zdobyła Amelia Pałac w wieloboju gimnastycznym z punktacją – 28,2
6 miejsce zdobyła Amelia Pałac w ćwiczeniach wolnych na ścieżce gimnastycznej z oceną – 9,6
8 miejsce
zdobyła Natalia Fus w ćwiczeniach wolnych na ścieżce gimnastycznej z oceną – 9,6
9 miejsce zdobyła Natalia Fus w wieloboju gimnastycznym z punktacją – 27,8
10 miejsce zdobyła Amelia Pałac w skoku przez kozła z oceną – 9,0
13 miejsce zdobyła Weronika Rabska w skoku przez kozła z oceną  – 9,0

Zawodniczki z SP – 25 otrzymały od organizatorów zawodów medale i dyplomy w punktacji indywidualnej, a od opiekuna grupy podziękowanie za ich ogromny wysiłek i poświęcony treningom czas.

Opiekunem drużyny była mgr Anna Dźwierzyńska.