You are currently viewing MIEJSKIE ZAWODY W PŁYWANIU DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 25 W RZESZOWIE

• Post category:Sport

26.03.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 25 w Rzeszowie na Pływalni „Muszelka” odbyły się Miejskie Zawody w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców dla Szkół Podstawowych w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorami tych zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie: Beata Kudlek – koordynator zawodów, Sebastian Sondej – główny sędzia zawodów, Anna Dźwierzyńska, Katarzyna Rogala, Janusz Lis oraz Miejski Ośrodek Sportowy. W organizacji zawodów brali udział również uczniowie z naszej szkoły: Maria Jakubczyk 3gd, Szymon Szczepanik 3gb, Łukasz Rząsa 3gb, Ewa Kolarz 7a, Litwin Daria 7a, Aleksandra Paśko 7a, Wiktoria Paśko 7a, Zuzanna tobiasz 7a. W rywalizacji sportowej wzięli udział uczniowie klas 4-6 Szkół Podstawowych z Rzeszowa. Zawodnicy startowali w następujących konkurencjach: sztafeta damska 6x25m stylem dowolnym, sztafeta męska 6x25m stylem dowolnym, 50m stylem motylkowym dziewcząt i chłopców, 50m stylem grzbietowym dziewcząt i chłopców, 50m stylem klasycznym dziewcząt i chłopców, 50m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie reprezentowali następujący uczniowie:
Dziewczęta:
Oliwia Nowińska 6a, Zuzanna Pawełek 6d, Aleksandra Dwulat 5a, Martyna Klich 6b, Klaudia Kluz 6a, Urszula Kuczma 5a, Julia Pasaman 4a, Agnieszka Pondo 5f, Aleksandra Woźny 5c. Zespół przygotowały mgr Beata Kudlek oraz mgr Sebastian Sondej.
Uczennice te zdobyły I miejsce
w rywalizacji drużynowej dziewcząt – sztafeta 6x25m stylem dowolnym.

Chłopcy:
Borys Klaczkowski 5b, Kacper Kułak 6a, Julian Tasior 6a, Szymon Kondraciuk 6c, Kamil Lewicki 6b, Wiśniewski Jakub 5b, Patryk Zbrowski 6c. Zespół przygotowały mgr Sebastian Sondej oraz mgr Beata Kudlek.
Uczniowie ci zdobyli I miejsce
w rywalizacji drużynowej chłopców – sztafeta 6x25m stylem dowolnym.

Zawodnicy Szkoły Podstawowej nr 25 brali również udział w indywidualnych zawodach pływackich. Osiągnęli oni wspaniałe wyniki, które podane są w końcowych tabelach rywalizacji sportowej.

WYNIKI ZAWODÓW