You are currently viewing Igrzyska Młodzieży Szkolnej Pływanie dziewcząt i chłopców

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Pływanie dziewcząt i chłopców

• Post category:Sport

W dniu 21.03.2019 odbyły się półfinały wojewódzkie w Łańcucie. Organizatorem zawodów był Podkarpacki Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Opiekunami zawodników z SP 25 w Rzeszowie byli Beata Kudlek i Sebastian Sondej.

Rywalizacja drużynowa
I miejsce sztafeta chłopców 6x50m w składzie: Czech Jakub 8d, Karol Ficek 8d, Kacper Makara 7c, Jakub Pomes 8b, Łukasz Rząsa 3gb, Szymon Szczepanik 3gb, Mikołaj Szczęch 7b, Miłosz Wiśniewski 8b.
IV miejsce sztafeta dziewcząt 6x50m w składzie: Depa Aleksandra 8c, Jakubczyk Maria 3gd, Zuzanna Kycia 3gd, Daria Litwin 7a, Aleksandra Matusz 8c, Aleksandra Paśko 7a, Wiktoria Paśko 7a, Agnieszka Słapińska 8b

Rywalizacja indywidualna
50m stylem grzbietowym dziewcząt