You are currently viewing Obóz Letni Muszyna 2019

Obóz Letni Muszyna 2019

W dniach od 5 do 15 lipca 2019 odbył się trzeci Obóz letni w Muszynie Andrzejówce. Uczniowie naszej szkoły codziennie brali udział w zajęciach z:
• Kolarstwa Górskiego
• Gimnastyki Artystycznej
• Tańców nowoczesnych
• Paintballa
• Piłki Nożnej
• Badmintona
• Spływów pontonowych

Także uczestniczyli w dyskotekach, ogniskach i brali udział w grach świetlicowych zorganizowanych na terenie ośrodka. Obóz w Muszynie trwał 10 dni i uczestnicy codziennie brali udział w rożnych formach aktywnego wypoczynku. Uczniowie mieli do dyspozycji na terenie ośrodka Andrzejówka boisko wielozadaniowe do uprawiania wszystkich dyscyplin sportowych wraz z miejscem poświęconym do uprawiania paintballa taktycznego. Uczestnicy brali udział w wycieczkach rowerowych po okolicznych szlakach turystycznych i nie tylko. Uczniowie wraz z kadra nauczycieli i instruktorów uczestniczyli w wycieczce pociągiem do Muszyny na kąpielisko otwarte wraz z zwiedzaniem Ogrodów sensorycznych Muszyny Zdroju.

Instruktorami na Obozie Letnim byli:
Pan mgr Sebastian Sondej
Pan mgr Janusz Lis
Pani mgr Ewa Mocha
Pan mgr Paweł Iwaszek
Pan mgr Michał Kanik
Pani mgr Magdalena Kanik
Pani Gosia Król
Pan mgr Dominik Sondej

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom w tak wspaniałym obozie a także całej Kadrze wychowawczej i zapraszamy na obóz zimowy do Krynicy Zdroju