You are currently viewing Sukcesy uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie „Energia z lasu”

Sukcesy uczniów naszej szkoły w Wojewódzkim Konkursie „Energia z lasu”

  • Post category:Aktualności

W dniu 13 listopada 2019 roku, w Centrum Edukacji Ekologicznej w Świerczowie, został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny „Energia z lasu”. Uczniowie naszej szkoły odnieśli w nim ogromny sukces, bowiem zdobyli pierwsze miejsca we wszystkich trzech kategoriach. Laureaci konkursu to:
Igor Wilk z 2e – I miejsce w kategorii klas 1-3
Milena Papciak z 5d – I miejsce w kategorii klas 4-6
Maja Kinasz z 7a – I miejsce w kategorii klas 7-8
Emilia Teter z 7a – III miejsce w kategorii klas 7-8
Przed uroczystym wręczeniem dyplomów i nagród, laureaci konkursu uczestniczyli w akcji sadzenia pamiątkowego drzewa. Wielkim wyróżnieniem było także przedstawienie, na forum konkursowiczów i gości, swojej prezentacji przez uczennicę Maję Kinasz o energii, jaką daje las. Do konkursowych zmagań uczniów przygotowywali nauczyciele: Lucyna Białas i Agnieszka Lewieniec. Serdeczne gratulujemy całej czwórce laureatów i życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!

Opracowała Agnieszka Lewieniec