You are currently viewing NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

  • Post category:Aktualności
11 listopada świętujemy Narodowe Święto Niepodległości. Jest to nie tylko dzień wolny od zajęć dydaktycznych, ale również dzień, w którym szczególnie doceniamy walkę naszych przodków o wolną, niepodległą Polskę! Niech będzie to okazja do docenienia tego, co mamy i zadbania o pielęgnowanie patriotycznych wartości w naszych domach.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji „Szkoła do hymnu”, ale także zachęcamy uczniów do wykonania i nagrania swojej ulubionej pieśni legionowej i pochwalenia się swoim tworem na naszym szkolnym profilu facebookowym (nagrania można przesyłać do pana Roberta Walawendra do dn. 15.11 ). Zachęcamy do słuchania!
 
Opracowała: Małgorzata Oczoś