„Oswoić stres – emocje w czasie pandemii” – warsztaty online dla starszych uczniów – Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie

• Post category:Pedagog

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie zaprasza ucznióstarszych klas szkół podstawowych na Warsztaty on line – poprzez Teams:

„Oswoić stres – emocje w czasie pandemii”

(prowadzone przez psychologów)

TERMIN: 10.02. 2021r godzina 16.00 (czwartek) !

W programie m.in.:

– nazywanie, uświadomienie uczuć towarzyszących ludziom w sytuacji pandemii

– sposoby radzenia sobie z trudnymi emocjami

– praktyczne narzędzia niwelujące napięcie i stres (m. in. techniki oddechowe, elementy treningu autogennego).

Zgłoszenia przyjmuje Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3 (informacja telefoniczna 17/7483800)

– należy wypełnić i złożyć formularza dostępnego na stronie Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni (należy wpisać – udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”). Wniosek wypełniają rodzice i można go wysłać (skan) na e-mail: biuro@ppp2.rzeszow.pl lub pocztą lub dostarczyć do poradni.

WAŻNE ! Na wniosku należy wpisać login dziecka do Teamsa, aby można było dołączyć do grupy zamkniętej.