You are currently viewing Laureaci Wojewódzkiego Konkursu Literacko – Plastycznego „Mikołajki w świecie bajki”

Tuż przed dniem Świętego Mikołaja, został rozstrzygnięty Wojewódzki Konkurs Literacko – Plastyczny online „Mikołajki w świecie bajki”, organizowany przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie, Filię nr 4.

Laureatami konkursu zostali uczniowie klasy 2c – Bruno Paszkowski, który zdobył I miejsce oraz Helena Przywara i
Jakub Olesiewicz, zajmujący ex aequo II miejsce. Uczniowie wykonali prace artystyczne do ulubionych utworów literackich, w których wiodącą postacią był Święty Mikołaj w gronie swoich pomocników. Do konkursu przygotowywała swoich wychowanków Pani Agnieszka Lewieniec. Serdeczne gratulujemy uczniom znajomości świątecznej literatury, talentów plastycznych oraz wspaniałych osiągnięć. Życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!

Opracowała: Agnieszka Lewieniec