You are currently viewing Wielki sukces dwóch uczennic z klasy IV e Naszej szkoły.

Wielki sukces dwóch uczennic z klasy IV e Naszej szkoły.

Po rozstrzygnięciu wojewódzkiego konkursu „Dom moich marzeń” uczennice LENA MAZUR (IV e) i EMILIA CIOSEK (IV e) znalazły się w gronie czterech laureatów konkursu. W konkursie wzięło udział 22 szkoły podstawowe z województwa podkarpackiego, wpłynęło 340 prac konkursowych. Wyłoniono 4 laureatów, a 55 prac zostało wyróżnionych. Prace laureatów oraz wyróżnionych uczniów szkół podstawowych klas IV zostały umieszczone na kartach kalendarza na 2022 r. POIA RP w Rzeszowie oraz zaprezentowane w galerii wystaw w holu siedziby Podkarpackiej Okręgowej Izby Architektów RP w Rzeszowie. Serdecznie gratulujemy laureatom i wyróżnionym oraz wszystkim biorącym udział w konkursie. Opiekunem uczniów była mgr Justyna Roj-Hass. fot. prace laureatów oraz pozostałych uczniów naszej szkoły.