You are currently viewing XXVI Konkurs Recytacji Poezji Religijnej Pierścień św. Kingi

XXVI Konkurs Recytacji Poezji Religijnej Pierścień św. Kingi

  • Post category:Aktualności

Z przyjemnością informujemy o sukcesach naszych uczniów w XXVI Konkursie Recytacji Poezji Religijnej Pierścień św. Kingi. Konkurs organizowany jest przez Katolickie Wydawnictwo PROMYCZEK oraz Pałac Młodzieży w Nowym Sączu.

Cała szóstka reprezentantów naszej szkoły została nagrodzona w eliminacjach regionalnych.

Piotr Liszka – kl. 6c – I miejsce
Lena Sobol – kl. 6b – II miejsce
Zuzanna Maciejczyk – kl. 7a – II miejsce

wyróżnienia – Emilia Zając kl. 1a;
Szymon Markocki
kl. 1a;
Zofia Andres
kl. 7a

Piotr Liszka, Lena Sobol i Zuzanna Maciejczyk reprezentowali nasz region w przesłuchaniach ogólnopolskich, które odbyły się w grudniu 2022 r. w Kopalni Soli w Bochni. Uczniowie mieli okazję zaprezentować się przed ogólnopolską publicznością. I choć tym razem nie stanęli na podium, to na długo zapamiętają tę wyprawę – atrakcją i nagrodą dla uczestników był całodzienny pobyt i zwiedzanie Kopalni Soli.

Uczniów przygotowali nauczyciele – Alicja Miś, Katarzyna Mucha, Barbara Maria Płodzień, Ewa Stawarczyk.

Uczniom i Nauczycielom gratulujemy sukcesów!