You are currently viewing Sukces naszych wokalistek

Sukces naszych wokalistek

Wokalistki z naszej szkoły zostały laureatkami X Jubileuszowego Międzyszkolnego Konkursu Piosenki „Gdzie się podziały tamte melodie?”, organizowanego przez Szkołę Podstawową nr 25 w Rzeszowie.🎤🎤🎶🎼
🥉Weronika Bytnar z 3c zajęła III miejsce w kategorii Soliści.
 🥈Duet „Melodyjki” z klasy 2c – Barbara Pączka i Natalia Bieszczad zajął II miejsce
ex aequo z duetem
🏅„Gitarzystki” z klasy 3c – Julią Pokrywką i Zofią Zając.
🥈Zespół „Stokrotki” z kasy 3a, w składzie:
Amelia Barańska, Małgorzata Dziedzic, Aleksandra Głowacz, Martyna Majder, Julia Luft i Agata Szablowska – wyśpiewał II miejsce.
Gratulujemy laureatkom talentu, umiejętności wokalnych i muzykalności! Życzymy wielu sukcesów w kolejnych konkursach!
Opiekunami uczennic były Wychowawczynie:
Magdalena Linek – 2c
Małgorzata Garlak –Niedziółka – 3a
Agnieszka Lewieniec – 3c
Nauczycielom – organizatorom konkursu ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie – Koordynatorowi Panu Robertowi Walawendrowi oraz Pani Urszuli Klimas, Pani Beacie Kuczek i Panu Rafałowi Kochańskiemu, dziękujemy za wspaniały konkurs, niezapomniane wrażenia artystyczne, umuzykalnianie dzieci i młodzieży oraz przypominanie dawnych, wartościowych, polskich przebojów.
Opracowała: Agnieszka Lewieniec