You are currently viewing ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY

31 maja 2023 obchodziliśmy uroczyście  Święto Patrona Szkoły oraz 30-lecie nadania jej imienia Prymasa Tysiąclecia. Całą społecznością szkolną wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyliśmy  w rocznicowej mszy świętej pod przewodnictwem księdza prałata Henryka Wojtyły. Mszę poprzedziło wystąpienie księdza proboszcza Marka Ryby oraz pani dyrektor Bożeny Zięby, która podsumowała wszystkie rocznicowe inicjatywy: Pielgrzymka Szkół Prymasowskich na Jasną Górę, Memoriał kardynała Stefana Wyszyńskiego – „IDĘ, BIEGNĘ, JADĘ DLA PATRONA”, Konkurs Plastyczny „Okno dla Patrona”, 370 km rowerem z Rzeszowa do Zuzeli – inicjatora akcji pana Rafała Greli. Część artystyczną przygotowały: Małgorzata Niedziółka, Jolanta  Bojda i Alicja Miś. Zdjęcia wykonał pan Andrzej Dziedzic.
Małgorzata Niedziółka