XV edycja Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „Friendly English”

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie oraz organizatorzy
zapraszają uczniów klas czwartych do udziału w XV Miejskim Konkursie
Języka Angielskiego „Friendly English” dla uczniów klas czwartych
rzeszowskich szkół podstawowych. W roku 2024 będzie to piętnasta
jubileuszowa edycja naszych zmagań językowych, w których wzięło udział
wielu uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu
i zgłoszenia uczniów do współzawodnictwa.

Klauzula RODO

Wyniki 1 etapu konkursu „Friendly English”

Organizatorzy XIV Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „Fiendly English” dla uczniów klas czwartych rzeszowskich szkół podstawowych uprzejmie informują, że w 1 etapie konkursu wzięło udział 211 uczniów z 13 szkół podstawowych z terenu miasta. Komisja Konkursowa poprawiła wszystkie prace i do udziału w 2 etapie konkursu zakwalifikowała 29 uczniów z 11 zgłoszonych szkół. Zakwalifikowani uczniowie uzyskali 38 i więcej punktów. W załączniku znajduje się dokładny wykaz uczniów zakwalifikowanych do udziału w 2 etapie konkursu, na który organizatorzy zapraszają w dniu 12 maja 2023 r. w godz. 12.00 – 13.00 do Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie (ul. Starzyńskiego 17). Organizatorzy przypominają również, że na mocy decyzji Podkarpackiej Kurator Oświaty konkurs znajduje się na liście zawodów i konkursów wpisywanych na świadectwie w roku szkolnym 2022/2023.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym konkursem!
Anna Hadała (koordynator konkursu)

Wyniki I etapu

XIV edycja Miejskiego Konkursu Języka Angielskiego „Friendly English”

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie oraz organizatorzy zapraszają uczniów klas czwartych do udziału w XIV Miejskim Konkursie Języka Angielskiego „Friendly English” dla uczniów klas czwartych rzeszowskich szkół podstawowych. Od wielu lat konkurs cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i zachęcenia uczniów do współzawodnictwa.

Klauzula RODO