Międzyszkolne Zawody z Pływania

Międzyszkolne Zawody z Pływania

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 W RZESZOWIE MISTRZAMI RZESZOWA W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM

ZŁOTA SZTAFETA 6X25M DZIEWCZĄT
ZŁOTA SZTAFETA 6X25M CHŁOPCÓW

5 marca 2018 roku odbyły się Międzyszkolne Zawody z Pływania, które zostały przeprowadzone przez nauczycieli wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 25 w Rzeszowie na Pływalni „Muszelka”.  Uczestniczyło w nich 163 zawodników z 16 szkół. Szkołę Podstawową nr 25 reprezentowali następujący uczniowie:

Dziewczęta: Litwin Daria 6a, Nowińska Oliwia 5a, Paśko Aleksandra 6a, Paśko Julia 6b, Paśko Wiktoria 6a, Pawełek Zuzanna 5d.

Chłopcy: Jagiełowicz Szymon 6a, Klaczkowski Borys 4b, Krysa Michał 6a, Kułak Kacper 5a, Makara Kacper 6c, Przybyszewski Jakub 6c, Szczęch Mikołaj 6b, Tasior Julian 5a, Tasior Seweryn 7d.

Drużyny przygotowali: mgr Beata Kudlek oraz mgr Sebastian Sondej.

W zawodach wzięły udział następujące szkoły:

  • Szkoła Podstawowa nr 2 – 6 zawodników – opiekun Piotr Szetela
  • Szkoła Podstawowa nr 3 – 2 zawodników – opiekun Filipowski
  • Szkoła Podstawowa nr 5 – 13 zawodników – opiekun Anna Rzucidło
  • Szkoła Podstawowa nr 6 – 11 zawodników – opiekun Anna Rogóż
  • Szkoła Podstawowa nr 8 – 13 zawodników – opiekun Tomasz Cmoch
  • Szkoła Podstawowa nr 9 – 3 zawodników – opiekun Stybak Mirosław
  • Szkoła Podstawowa nr 10 – 12 zawodników – opiekun Małgorzata Bilska
  • Szkoła Podstawowa nr 11-13 zawodników – opiekunowie Maria Przystaś, Wacław Akuszewski
  • Szkoła Podstawowa nr 13 – 7 zawodników – opiekun Jan Hulbój
  • Szkoła Podstawowa nr 16 – 12 zawodników – opiekun Łukasz Poznański
  • Szkoła Podstawowa nr 5 – 12 zawodników – opiekun Grzegorz Wilk
  • Szkoła Podstawowa nr 18 – 3 zawodników – opiekun Artur Kaplita
  •  Szkoła Podstawowa nr 22 – 14 zawodników – opiekun Tomasz Cmoch
  • Szkoła Podstawowa nr 25 – 17 zawodników – opiekunowie Beata Kudlek, Sebastian Sondej
  • Szkoła Podstawowa nr 27 – 9 zawodników – opiekun Łukasz Kumor
  • Szkoła Podstawowa nr 28 – 14 zawodników – opiekun Tomasz Kobiernik

Uczniowie startowali w zawodach drużynowych – sztafeta dziewcząt 6x25m, sztafeta chłopców 6x25m oraz w  czterech konkurencjach indywidualnych – 50m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

Wyniki uczniów SP 25 w konkurencjach drużynowych:

Sztafeta dziewcząt 6x25m

I miejsc – Szkoła Podstawowa nr 25

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr  10

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr  8

Sztafeta chłopców 6x25m

I miejsce – Szkoła Podstawowa nr  25

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr  8

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr  5


Wyniki uczniów SP 25 w konkurencjach indywidualnych:

 50m stylem motylkowym dziewcząt

II miejsce Aleksandra Paśko 6a SP 25

IV miejsce Oliwia Nowińska 5a SP 25

50 m stylem motylkowym chłopców

I miejsce Mikołaj Szczęch 6b SP 25

50m stylem grzbietowym dziewcząt

I miejsce Zuzanna Pawełek 5d SP 2

50m stylem grzbietowym chłopców

VII miejsce Julian Tasior 5a SP 25

50 m stylem klasycznym dziewcząt

I miejsce Wiktoria Paśko 6a SP 25

50m stylem klasycznym chłopców

I miejsce Seweryn Tasior 7d SP 25

50m stylem dowolnym dziewcząt

I miejsce Julia Paśko 6b SP 25

50 m stylem dowolnym chłopców

II miejsce Kacper Makara 6c SP 25

IV miejsce Borys Klaczkowski 4b SP 25

NASI MISTRZOWIE Z PUCHARAMI, MEDALAMI I DYPLOMAMI

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy im dalszych sukcesów!

 

Wyniki końcowe z pływania

Opracowała Beata Kudlek

Zamknij