You are currently viewing Bożonarodzeniowa kartka świąteczna w języku angielskim

Bożonarodzeniowa kartka świąteczna w języku angielskim

W dniach od 25 listopada 2019r. do 10 grudnia 2019r. w naszej szkole odbyła się dziewiąta edycja konkursu „Bożonarodzeniowa kartka świąteczna w języku angielskim” konkurs plastyczny dla klas 1-3 zorganizowany przez p. Annę Bacik. Uczniowie dostarczali swoje prace do organizatora konkursu, nauczycieli uczących języka angielskiego i wychowawców klas. W dniu 12 grudnia 2019r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu.  Komisja w składzie : mgr Anna Bacik, mgr Elżbieta Pietrusiak, mgr Kamila Lew przyznała następujące miejsca oraz wyróżnienia:

I miejsce

Sobol Lena kl. 3b
Szeliga Anna kl. 1c
Szular Paweł kl. 1e
Rozdanie nagród odbyło się w dniu 18 grudnia 2019r. podczas uroczystego apelu z okazji świąt Bożego Narodzenia. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy Merry Christmas and Happy New Year!

opracowała: mgr Anna Bacik