You are currently viewing Wycieczka szkolna klasy 3c

Wycieczka szkolna klasy 3c

Dnia 1 czerwca 2021r. w Dniu Dziecka uczniowie klasy 3c wyruszyli na wyprawę do rezerwatu przyrody Mójka. Odbyła się lekcja przyrody w naturalnym środowisku prowadzona przez zaproszonego ekologa Pod opieka pani ekolog wędrowali ścieżka ekologiczną poznając różne gatunki roślin. Obserwowali piękna przyrodę lasu wiosną. Mogli doświadczyć bezpośredniego kontaktu z drzewami i roślinami poprzez zabawę. Poszukiwali drobnych zwierząt, które oglądali za pomocą lupy Wykonali obrazki tworzące piękne kompozycje roślinne. Spędzili czas na grach i zabawach na polanie. Przy ognisku śpiewali wesołe piosenki i piekli kiełbaski. Na zakończenie zdobywali nagrody w konkursie ekologicznym. Wszyscy świetnie się bawili i wspaniale spędzili czas. Ważna też była integracja klasy wzajemna pomoc odbudowanie relacji po trudnym czasie nauki zdalnej. Został również ogłoszony fotograficzny konkurs klasowy na najładniejsze zdjęcia z wycieczki .robione przez uczniów.

Magdalena Linek