You are currently viewing TURNIEJ „UCZEŃ RATOWNICZEK”

TURNIEJ „UCZEŃ RATOWNICZEK”

W środę 29 maja 2019 roku w MDK przy ul. Osmeckiego 53 odbyła się XI edycja Turnieju Pierwszej Pomocy „Uczeń Ratowniczek”. Rywalizacja odbywała się w trzech kategoriach wiekowych:

I kategoria klasy I – III
II kategoria klasy IV – VI
III kategoria klasy VII – VIII

Nasza szkoła zgłosiła jedną drużynę z kategorii pierwszej i jedną z drugiej. Opiekunem drużyn była pani Jolanta Garbaczewska. Każda drużyna liczyła czterech zawodników. Turniej składał się z dwóch części: praktycznej i teoretycznej. Obie nasze drużyny zajęły w swoich kategoriach trzecie miejsce.  Oto składy drużyn: Kłęk Róża kl. IIIb – kapitan, Wieszczek Anna kl. IIIb, Karpeta Michał kl. IIIb, Ciupak Iga kl. IId, Papciak Milena kl. IVd – kapitan, Kalandyk Zuzanna kl. IVd, Kalinka Lena kl. IVd i Różycka Oliwia kl. IVd. Gratulujemy zawodnikom wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowała Jolanta Garbaczewska