Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 2 w Rzeszowie zaprasza uczniów klas VII i VIII na warsztaty

• Post category:Pedagog

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie zaprasza uczniów klas VII i VIII na warsztaty:

Polubić naukę jak uczyć się skuteczniej

Na chwilę obecną warsztaty odbywać będą się w formie stacjonarnej.

Rozpoczęcie: czwartek 7 października 2021 r. godzina 16.15

Warsztaty dla uczniów starszych klas szkół podstawowych na temat skutecznych sposobów uczenia się.

W programie m.in.: rozpoznawanie mocnych stron uczniów i stylów uczenia się, mnemotechniki, mapy myśli, korzystanie z zasobów Internetu w poszukiwaniu informacji, planowanie i organizacja pracy.

Terminy spotkań (poniedziałki):

1.  7.10. godz 16.15-17.45

2.  14.10 godz 16.15-17.45

3. 21.10 godz 16.15-17.45

Zgłoszenia:

– Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 2 w Rzeszowie, ul. Rejtana 3, sala nr 4 (informacja telefoniczna 17/7483800)

– należy wypełnić i złożyć formularza dostępnego na stronie Poradni w zakładce „Druki do pobrania” – wniosek o przyjęcie do Poradni (należy wpisać – udział w zajęciach grupowych „Polubić naukę”). Wniosek wypełniają rodzice i można go wysłać (skan) na e-mail: biuro@ppp2.rzeszow.pl lub pocztą lub dostarczyć do poradni.