You are currently viewing Warsztaty decupage

Warsztaty decupage

• Post category:Świetlica

Zbliżają się święta, lada moment choinka zagości w naszych domach, a my już myślimy o tym jak ją przybrać, żeby była wyjątkowa. Z tej okazji w naszej świetlicy, w listopadzie odbył się cykl kreatywnych warsztatów wykonywania ozdób świątecznych. Pomysłodawczynią i prowadzącą zajęcia była mama naszej podopiecznej Zosi z kl. III d – Pani Anna Kroczek. W warsztatach brali udział rodzice wraz z dziećmi oraz niektórzy nauczyciele ze świetlicy, którzy kochają tworzyć i rozwijać pasję do przygody z rękodziełem.

Uczestnicy zajęć mieli okazję poznać tajniki zdobienia przedmiotów użytkowych, bombek, świec – techniką decupage. Pani Ania pokazała nam również jak można ozdobić bombki cekinami i kolorowymi tasiemkami.

W ciepłej, miłej atmosferze powstały ozdoby świąteczne, które można podziwiać w naszej świetlicy. Podczas wspólnie spędzonych godzin wszyscy uczestnicy mogli lepiej się poznać, zrelaksować, twórczo i pożytecznie spędzić czas.

Warsztaty bardzo się podobały i zadeklarowano chęć udziału w następnych – z okazji Świąt Wielkanocnych.

Bardzo dziękuję Pani Annie Kroczek za przeprowadzenie nieodpłatnie warsztatów, Radzie Rodziców p. Urszuli Sobol oraz p. Annie Frączek za przekazanie nam potrzebnych materiałów i rodzicom, a także dzieciom, nauczycielom świetlicy, którzy uczestniczyli w zajęciach i przekazali własnoręcznie wykonane ozdoby na rzecz świetlicy.

Pani Dyrektor Bożena Zięba wyraża swoją wdzięczność organizatorom, rodzicom, dzieciom i nauczycielom za udział w warsztatach.

Opracowała: mgr Grażyna Wieczorek
(współorganizator warsztatów)