You are currently viewing Lekcja patriotyzmu – zajęcia literackie poświęcone 105 rocznicy śmierci Władysława Bełzy

W dniu 23 stycznia 2018 r. uczniowie klasy I c wraz z wychowawczynią Jadwigą Kawą odwiedzili 7 Filię WiMBP w Rzeszowie. Dzieci uczestniczyły w zajęciach literackich poświęconych 105 rocznicy śmierci Władysława Bełzy. Pani Anna Kurowska w swoich opowieściach przybliżyła uczniom postać Władysława Bełzy, opowiedziała historię naszego godła, uczyła nas patriotyzmu. Dzieci śpiewały hymn, recytowały wiersz pt. „Kto ty jesteś?”, układały puzzle z godłem Polski. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i miłe przyjęcie.

Opracowała mgr Jadwiga Kawa