You are currently viewing BIEGI MŁODZIEŻOWE 6.10.2018

BIEGI MŁODZIEŻOWE 6.10.2018

W dniu 6 października 2018r. przy C.H. Millenium Hall  w Rzeszowie odbyły  się biegi młodzieżowe. Najmłodszymi uczestnikami były dzieci z rzeszowskich przedszkoli. Szkołę Podstawową nr 25 reprezentowało ponad 40 uczniów z klas 1- 8 oraz 3 Gimnazjum nr 11. We wszystkich kategoriach pierwsza 6-tka otrzymała  upominki, statuetki i dyplomy. Najlepszymi zawodnikami naszej szkoły zostali: II miejsce Mikołaj Klaczkowski z 3b oraz II miejsce Karol Ziajka z klasy 5d. Dodatkową atrakcją dla dzieci i młodzieży było  miasteczko lekkoatletyczne. Wszyscy uczestnicy biegu otrzymali pamiątkowe koszulki. Gratulujemy naszym zawodnikom! Opiekunami  naszych uczniów były: mgr Marzena Ciupak, mgr Anna Dźwierzyńska oraz mgr Beata Kudlek.

Opracowała mgr Beata Kudlek