Moje Miasto bez Elektrośmieci

Szanowni Rodzice i Kochani Uczniowie!

Nasza szkoła już kolejny rok bierze udział w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym „Moje Miasto bez Elektrośmieci”.

W związku z powyższym zachęcamy do oddawania elektrośmieci do punktów zbiórki. Za oddany zużyty sprzęt otrzymacie Państwo punkty (naklejki). Naklejki  proszę przynosić do wychowawców klas. Za zebrane punkty szkoła otrzymuje atrakcyjne pomoce dydaktyczne (dostaliśmy między innymi  siedziska miękkie, plastikowe  teczki i pomoce dydaktyczne np. grę planszową „Piramida ortograficzna”).

Dla klasy, która zbierze najwięcej naklejek przewidziana jest nagroda niespodzianka!

Koordynatorem akcji jest Jolanta Garbaczewska

Zapraszamy do udziału w tej akcji!
Dyrektor  Szkoły mgr Bożena Zięba

Punkty zbiórki elektrośmieci na terenie Rzeszowa:

– hipermarket bi1 – al. Witosa 21 (parking sklepu, od strony ul. Wiktora),
– hipermarket E.Leclerc – al. Rejtana 69 (parking sklepu),
– galeria Nowy Świat – ul. Krakowska 20 (parking przed sklepem Stokrotka, od strony ul. Ofiar Katynia).

Punkty zbierania czynne w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 9 – 14: 3 lutego, 3 marca, 7 kwietnia, 5 maja, 2 czerwca, 7 lipca, 4 sierpnia, 1 września, 6 października, 3 listopada, 1 grudnia.
– Rzeszowski Dom Kultury na os. Przybyszówka (ul. Dębicka 170) – punkt czynny 14 kwietnia w godz. 8 – 13,
– Rzeszowski Dom Kultury na os. Budziwój (ul. Budziwojska 194) – punkt czynny 12 maja w godz. 8 – 13,
– boisko sportowe Zespołu Szkół Nr 5 (os. Zwięczyca, ul. Beskidzka 5) – punkt czynny 9 czerwca w godz. 8 – 13,
– przy skrzyżowaniu ulic: Staromiejskiej i Długiej (os. Staromieście) – punkt czynny 8 września w godz. 8 – 13,
– obok Park-Hotel Wellness (os. Słocina, ul. Powstańców Śląskich) – punkt czynny 13 października w godz. 8 – 13.