You are currently viewing Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w RWT

Uroczysty apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości w RWT

Dnia 09.11.2018r. w Rejonowych Warsztatach Technicznych i odbył się uroczysty apel z udziałem zaproszonych gości z okazji Narodowego Święta Niepodległości. W uroczystościach brała udział Dyrektor Szkoły Pani Bożena Zięba. Nasza Szkoła jest partnerem społecznym i współpracuje z RWT od 2015 roku.

Obchody miały jak co roku uroczysty charakter. W trakcie uroczystej zbiórki wręczono żołnierzom akty mianowania na wyższe stopnie wojskowe, a pracownikom listy gratulacyjne.

W swoich przemówieniach, poszczególni goście złożyli wszystkim zebranym z okazji Święta Odzyskania Niepodległości, najlepsze życzenia, życząc dużo radości z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.