You are currently viewing „JESIENIĄ GÓRY SĄ NAJSZCZERSZE”

„JESIENIĄ GÓRY SĄ NAJSZCZERSZE”

W ramach Dnia Bieszczadzkiego na Politechnice Rzeszowskiej, 17 listopada 2018r. podsumowano Wojewódzki Konkurs – „JESIENIĄ GÓRY SĄ NAJSZCZERSZE”. W konkursie brali udział uczniowie z całego Podkarpacia. Wśród laureatów znalazły się uczennice naszej szkoły, których prace uhonorowało jury. W kategorii Praca Plastyczna dla dzieci klas I-III wygrała i I Miejsce zdobyła Milena Szeliga kl.1c. W kategorii Fotografia, (w grupie wiekowej- dzieci klas I-III) I Miejsce zajęła Maja Smolak kl.1c, nagrodę za II Miejsce otrzymała Magdalena Prokop kl.2a, zaś wyróżnienie przypadło Elżbiecie Dziedzic z kl. 2a. Gratulacje dla uczennic za osiągnięty sukces! Laureatki przygotowała nauczycielka: Dorota Sroczyńska i Lidia Ludera.

Opracowała – mgr Dorota Sroczyńska