You are currently viewing ŚWIĄTECZNE TARGI KSIĄŻKI

ŚWIĄTECZNE TARGI KSIĄŻKI

23 listopada 2018 klasa 2a uczestniczyła w spotkaniu ze znanymi sportowcami w ramach Świątecznych Targów Książki w Millenium Hall. Panel pt. „Sport. Etykieta. Czytanie.” prowadziła znakomicie pani Marta Niewczas. Gośćmi spotkania byli Krystian Herbata, Rafał Wilk oraz Michał Bartusik. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali wypowiedzi sportowców dotyczących ich dyscypliny, zasad fair play oraz ovulubionych książkach z dzieciństwa. Mogli zadawać pytania, a także wziąć udział w konkursie. Z sukcesem! Kilkoro dzieci udzieliło krótkiego wywiadu dla Radia VIA, opowiadając o swoich ulubionych lekturach. Na zakończenie wszyscy otrzymali drobne upominki, a Mateusz, który obchodził swoje urodziny niespodziewanie usłyszał gromkie 100 LAT od wszystkich zebranych?
Małgorzata Garlak-Niedziółka, wych. kl. 2a